Wręczono nagrody IX edycji konkursu Perfect SPA Awards 2017. Kompleks Manor House SPA**** Pałac Odrowążów***** został wybrany Najlepszym Hotelem SPA dla dorosłych. Uzyskał również 5 miejsce w pierwszym rankingu Best SPA Hotels in Poland.

9 stycznia 2018 r. odbyła się uroczysta Gala Perfect SPA Awards 2017, podczas której ogłoszono laureatów wybranych przez klientów SPA i profesjonalne jury spośród najlepszych hoteli SPA w Polsce. Z przyjemnością informujemy, że kompleks hotelowy Manor House SPA w mazowieckich Chlewiskach wygrał w kategorii Najlepszy Hotel SPA dla dorosłych – Perfect SPA for Adults. Wieczorną Galę poprowadzili Beata Sadowska i Conrado Moreno. Nagrody wręczali znani i lubiani: Beata Tadla, Anna Wendzikowska, Beata Chmielowska-Olech, Lidia Popiel, Joanna Orleańska, Aleksandra Hamkało, Roma Gąsiorowska, Paulina Holtz, Edyta Herbuś i Tomasz Ciachorowski. Uroczystość uświetnił klimatyczny koncert Kasi Kowalskiej.

„Jest to ważna nagroda dla nas, bowiem jako pierwsi w Polsce zdecydowaliśmy się już 16 marca 2014 roku na zostanie hotelem bez dzieci. Spa to miejsce odnowy zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym, gdzie relaksujemy się i delektujemy ciszą. Z założenia, nie ma w nim miejsca dla dzieci, które nie mogą korzystać z zabiegów i saun, a swoją ruchliwością mogą zaburzać kojącą zmysły aurę spa. Również rodzice od czasu do czasu zasługują na wypoczynek bez swoich pociech.” – mówi Grażyna Wrona Prezes Zarządu Manor House SPA i dodaje: „Była to odważna decyzja biznesowa, ale pomimo wątpliwości zdecydowaliśmy się na zostanie enklawą dla dorosłych (początkowo poza wybranymi okresami w roku jak np. rodzinne Boże Narodzenie). Czas pokazał, że decyzja okazała się słuszna. Nasi Goście bardzo cenią ciszę i spokój obiektu bez dzieci, to nas wyróżnia, dlatego od początku 2018 roku Manor House SPA zdecydował się zostać całkowicie hotelem dla dorosłych. Tym bardziej cieszy nas zwycięstwo w kategorii Perfect SPA for Adults. Z dużą radością przyjęliśmy także 5 miejsce wśród 100 najlepszych hoteli SPA w Polsce. To ogromne wyróżnienie, zwłaszcza na bardzo konkurencyjnym, polskim rynku, gdzie nie łatwo być w pierwszej setce, a cóż dopiero w ścisłej czołówce.”

Bieżąca edycja konkursu Perfect SPA Awards rozpoczęła się wiosną i trwała do późnej jesieni 2017. Łącznie, do polskiej i zagranicznej części konkursu, zgłoszono prawie 200 obiektów SPA – hoteli SPA oraz salonów i day SPA. W głosowaniu internetowym, odbywającym się na portalu www.SPAeden.pl, wzięło udział prawie 36 tys. osób. Każda z nich mogła głosować na obiekty SPA w czterech kategoriach: na najlepszy hotel SPA i daySPA w Polsce oraz na najlepszy hotel SPA w Hiszpanii i najlepszy Hotel SPA w Czechach. Z kolei w kategoriach branżowych decydował wybór ekspertów. Kapituła powołana przez redaktora naczelnego magazynu Eden Jarosława Kreta składała się z przedstawicieli branż turystycznej oraz SPA & Wellness.

Manor House SPA jest również Najbardziej Luksusowym Hotelem w Europie wśród obiektów historycznych (Luxury Travel SPA Awards 2018) i Najlepszym Holistycznym SPA w Polsce (Prestige SPA Awards 2017). Goście kompleksu chcą czuć się komfortowo i móc odpoczywać w spokoju, dlatego odpowiadając na ich oczekiwania Manor House SPA jest otwarty na osoby dorosłe i młodzież od 12 roku życia. Dwunastolatkowie nie są już dziećmi, które wprowadzają rwetes i gwar oraz potrzebują różnych form zabawy i dużej atencji rodziców. Mogą samodzielnie korzystać z wybranych zabiegów SPA i licznych atrakcji oraz towarzyszyć rodzicom w Łaźniach Rzymskich. Rozwiązanie znane w wielu krajach jako „children free zone” sprzyja wyciszeniu i odprężeniu Gości, doskonale przyjęło się również na polskim rynku.
Więcej informacji na: www.manorhouse.pl

Informacja prasowa