Wyjazd bez dziecka? Wielu rodzicom wydaje się to wprost niemożliwym scenariuszem. Dodatkowo, bardzo często wszelkie wyjścia czy wyjazdy bez pociech, spotykają się z negatywnymi i oceniającymi komentarzami ze strony innych rodziców. Pierwszy weekend zupełnie bez dzieci to poważna i odważna decyzja, ale… nie niemożliwa!

Chociaż myśl o tęsknocie może powstrzymywać entuzjazm z wspólnego wypadu, warto pomyśleć o pozytywnych stronach takiego rozwiązania. A tych jest naprawdę całe mnóstwo. Przede wszystkim, oderwanie od codzienności pozwoli… ją docenić. Na pewno będziecie tęsknić za swoimi maluchami i na nowo odkryjecie w sobie pasję do bycia rodzicem. Weekendowy wyjazd pozwoli Wam na swobodne rozmowy i chwileczkę zapomnienia.

Romantyczna kolacja, która zostanie podana przy świecach? Poranne leniuchowanie? A może aktywność, która to Wam sprawi przyjemność? Weekend bez dzieci to wbrew pozorom mnóstwo radości. Nie musicie skupiać się na wszystkim dookoła, wystarczy, że skupicie się na… sobie.

Podczas weekendu bez dzieci, macie pewność, że nic nie zmąci Waszego spokoju. Możecie czuć się swobodnie i spędzać czas tak, jak tego zapragniecie. Malownicze krajobrazy, spacery i wędrówki albo nocne życie jak za dawnych czasów? To Wasz weekend, odetchnijcie zatem pełną piersią i cieszcie się chwilą.

Hotelowe restauracje zapewnią Wam szeroką ofertę kulinarnych doznań, a w wielu z nich do Waszej dyspozycji będzie kompleks SPA i wiele dodatkowych atrakcji. Będziecie mogli również nadrobić zaległości filmowe i książkowe. Miejsce, w którym się zatrzymacie na pewno zadba o każdy szczegół, który umili ten beztroski pobyt. W końcu będziecie mogli pomyśleć wyłącznie o sobie, z dala od codziennych obowiązków, spraw zawodowych i nerwowych sytuacji. Podczas wieczornych rozmów po całym dniu wrażeń oddacie się spokojnym rozmowom o marzeniach, planach i wytyczaniu wspólnej ścieżki do ich realizacji. Bez zamartwiania zakupami, praniem, sprzątaniem i szkolną wyprawką dla dzieciaków.

Jedyne na czym będziecie musieli się skupić to… odpoczynek. Obsługa hoteli przyjaznych tylko dorosłym na pewno zadba o całą resztę.